چگونه پولدار شویم؟ کیه که از پولدار شدن بدش بیاد؟ این چیزهایی که می‌خواهم به شما بگویم را در هیچ کجای اینترنت نمی‌توانید پیدا کنید. خودم از یک پیرمرد میلیاردر نطنزی در پمپ بنزین مورچه‌خورت پرسیدم که اگر بخواهی دوباره از نو شروع کنی چه‌کار می‌کنی؟ راز تو چه بود؟ ما چگونه پولدار شویم؟ پیرمرده به من گفت سر هر کاری می‌روم تا بتوانم ۱۰۰ هزار تومان در بیاروم. بعد با آن یک اتو  می‌خرم تا کُت و شلوار چروکم را اتو بکشم تا موقعی که می‌خواهم خودم را در دایره افراد موفق جا کنم، حداقل ظاهر کار را داشته باشم. اگر موفق شوی خودت را وارد حلقه‌ی آدم‌های موفق کنی یا یک شغل خوب به تو پیشنهاد می‌کنند یا یک موقعیت عالی در اختیارت قرار می‌دهند. اونجاست که یاد میگیری چطوری باید پولدار بشی.

باما درادامه مطلب همراه شوید

پرتال تفریحی ، اجتماعی پاتوق ایرانیان پولدار ,یک ,موفق ,می‌خواهم ,کنی ,شویم؟ ,چگونه پولدار ,یا یک ,را در ,که می‌خواهم ,پولدار شویم؟ ,چگونه پولدار شویم؟منبع

۸ دلیلی که به شما می گوید چرا انسان ها به شعر احتیاج دارند

امروز 11 اکتبر؛ سالروز پرتاب اولین ماهواره جاسوسی

چگونه پولدار و ثروتمند شویم ؟

۴۵ نکته‌ی عالی برای سلامتی

اینستاگرام و اثر حسادت ناشی از آن در زندگیِ

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Environmental Health خرید و فروش انواع قطعات لودر ولوو حوریا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قیمت ریموت کنترل ساگا خرید آنلاین قطعات دامپتراک HD325 دانلود فیلم تخفیف دونی دانلود رایگان لایسنس نود 32 | یوزرنیم و پسورد نود 32 | آپدیت نود 32 | آفلاین و آنلاین سفارش اینترنتی اتوبوس دربستی